Rozvoz zdarma! Objednávky rozvážíme následující den při objednání do 15h. Rozvážíme ve 2 blocích (A a B). A = 8:00-12:00, B = 12:00-16:00. V případě rozvozu můžete dát do poznámky info pro řidiče př.: 3. patro, byt 111

Wagyu Knuckle (ořech)

Kód: 1904
2 190 Kč / kg
Skladem

Možnost prodej jednotlivých steaků nebo vcelku. Variantu prosíme do poznámky. Hmotnost steaku cca 350 - 400g. Cena cca za 1 steak cca 820,- Kč.

Cena za 1 kg 2.190,- Kč, původ ČR. Maso je vhodné na steaky a na grilování.

Maso plemene Wagyu produkovaného původně v japonském Kóbe (tzn. Kobe beef) se vyznačuje nejvýraznějším mramorováním, velmi intenzivní chutí a je nejdražším hovězím masem na světě.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o maso, které se vyznačuje významným potenciálem k ukládání mezisvalového tuku, takzvané mramorování nebo anglicky marbling. Toto maso je považováno za delikatesu a je vyhledáváno gurmány celého světa. Vyznačuje se vysokým obsahem mezisvalového tuku, který je vidět na první pohled, jelikož je všudy přítomný, tato vlastnost dává masu nezaměnitelnou chuť a hlavně křehkost. Tuk obsahuje vysoký podíl mononenasycených mastných kyselin, maso je tedy s nízkým obsahem cholesterolu.

 Trvanlivost: 7 dnů
 
Skladování:0 - 2 °C
 
Zrání masa: vyzrálé
 
Bez alergenu a bez lepku.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hovězí wagyu
Hmotnost: 0.35 kg