ZAVÁŽÍME PRAHU A BLÍZKÉ OKOLÍ. VŠE NA MAPĚ ROZVOZU.

Maminha, Tri Tip Uruquay

499 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Cena je za 1ks. Váha 1 kusu je cca 1kg. Prodej kusu vcelku je v originálním balení.

Cena za 1kg 499,-Kč. Cena Vám bude vypočtena dle skutečné hmotnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tri Tip steak neboli Maminha je část mezi ořechem a květovou špičkou. má tvar nepravidelného trojúhelníku a vyznačuje se křehkým vláknem a tukovým krytím, který propůjčuje steaku výraznou chuť.

Plemeno Hereford bylo vyšlechtěno ve střední Anglii v hrabství Herefordshire. V roce 1864 byla v Anglii založena Plemenná kniha a již v roce 1817 se objevila první zvířata plemene hereford v USA, ale větší rozvoj chovu v zámoří zaznamenalo plemeno až po skončení občanské války a postupně se rozšířilo na celý severoamerický kontinent. Již v roce 1881 byla založena American Hereford Association (AHA). O něco později byla založena v Kanadě Canadian Hereford Association (CHA). Obě asociace v současné době zpracovávají společně výsledky kontroly užitkovosti pro potřeby kontroly dědičnosti.

Příprava: Po vybalení z vakua, maso osušte utěrkou a nechte při pokojové teplotě minimálně 20 minut odpočinout. Následně ho nakrájejte na cca 3–4 cm vysoké plátky a vložte na rozpálenou steakovou pánev či gril. Rychle opečte z obou stran, aby se maso zatáhlo a nevytékala z něj šťáva. Poté pečte cca 3–5 minut z každé strany na požadovaný stupeň propečení. Nechte pár minut odležet a můžete podávat.

Skladujte v suchu při teplotě od 0°C do +2°C
 
Spotřeba: viz etiketa
 
Původ: Uruquay
 
Plemeno: Hereford
 
Alergeny: NE

Doplňkové parametry

Kategorie: Grilování
Hmotnost: 1 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení