JAK SE ZÁVOZY V KARANTÉNĚ ? V případě, že jste v karanténě, vás rádi zavezeme, ale prosíme o vaší spolupráci s ohledem na zdraví našich řidičů – kurýrů. Je to jednoduché. Vytvořte si klasickým způsobem objednávku a do poznámky napište "KARANTÉNA". Hned jak bude vaše objednávka připravena pošleme vám SMS s částkou k úhradě, var. symbolem platby a číslem účtu na který prosíme neprodleně částku uhradit. My vám nákup doručíme za dveře bez osobního kontaktu. Řidič – kurýr vás bude telefonicky kontaktovat. Závoz si zkontrolujete a v případě jakýchkoliv nejasností nás neprodleně kontaktujte na telefonu 271 745 732 od 8 do 15,00 hodin.

Pesto sušené rajče a uzené jalapeňo

Kód: 1177
125 Kč / ks
Skladem

120g / 4-5 porcí

Pálivost: 1 z 5 chilli papriček, lehce pikantní

Detailní informace

Detailní popis produktu

2. místo, produkt roku, Chillibraní 2016.

2. místo The World Hot Sauce Awards 2019, USA

Milovníci pikantních produktú ocení uzené Jalapeňos v kombinaci se sušenými rajčaty a italskými sýry. Lehce pálivé, neurazí přiznivce chilli ani neodradí méně otrlé.

Vhodné do těstovin, kuskusu, salátů, s pečivem, teplé i studené kuchyně.

Složení: 39%  italská sušená rajčata, extra panenský olivový olej, 10% uzené Jalapeňo, sýr Parmagiano Reggiano DOP 24 měsíců, sýr Pecorino Romano DOP, slunečnicová semínka, česnek, sůl, pepř, kyselina citrónová

Zach's pesto & chilli s.r.o.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pesta
Hmotnost: 0.12 kg