JAK SE ZÁVOZY V KARANTÉNĚ ? V případě, že jste v karanténě, vás rádi zavezeme, ale prosíme o vaší spolupráci s ohledem na zdraví našich řidičů – kurýrů. Je to jednoduché. Vytvořte si klasickým způsobem objednávku a do poznámky napište "KARANTÉNA". Hned jak bude vaše objednávka připravena pošleme vám SMS s částkou k úhradě, var. symbolem platby a číslem účtu na který prosíme neprodleně částku uhradit. My vám nákup doručíme za dveře bez osobního kontaktu. Řidič – kurýr vás bude telefonicky kontaktovat. Závoz si zkontrolujete a v případě jakýchkoliv nejasností nás neprodleně kontaktujte na telefonu 271 745 732 od 8 do 15,00 hodin.

Vejce čerstvá "L"

Kód: 1975
Akce
90 Kč –37 %
vejce
90 Kč –37 % 57 Kč / balení
Skladem

Cena za balení 30ks, cena za 1ks 1,90 Kč, hmotnostní skupina "L", země původu ČR.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis: Vejce, jsou balena v papírových proložkách. Veškerý materiál je vyroben z recyklovaného, pevného a savého papíru, aby nedocházelo k mechanickému poškození či případnému vzniku plísní.

Číslo třídírny / balírny: CZ11880042

Třída jakosti: A

Hmotnostní skupina: M (63 – 73g)

Metoda chovu nosnic u třídy A: 3 - vejce nosnic v klecích  

Doporučení pro spotřebitele: Po nákupu uchovejte při nekolísavé teplotě +5°C až +18°C

Vysvětlení kódu producenta na vejci: X-YY-ZZZZ znamená X - způsob chovu (1 vejce nosnic ve volném výběhu, 2 vejce nosnic v halách, 3 vejce nosnic v klecích, 0 vejce nosnic z ekologického zemědělství, YY=kód členské země, ZZZZ=registrační číslo hospodářství nebo chovu

Doplňkové parametry

Kategorie: Vejce
Hmotnost: 1.9 kg