JAK SE ZÁVOZY V KARANTÉNĚ ? V případě, že jste v karanténě, vás rádi zavezeme, ale prosíme o vaší spolupráci s ohledem na zdraví našich řidičů – kurýrů. Je to jednoduché. Vytvořte si klasickým způsobem objednávku a do poznámky napište "KARANTÉNA". Hned jak bude vaše objednávka připravena pošleme vám SMS s částkou k úhradě, var. symbolem platby a číslem účtu na který prosíme neprodleně částku uhradit. My vám nákup doručíme za dveře bez osobního kontaktu. Řidič – kurýr vás bude telefonicky kontaktovat. Závoz si zkontrolujete a v případě jakýchkoliv nejasností nás neprodleně kontaktujte na telefonu 271 745 732 od 8 do 15,00 hodin.

Vepřový T - bon Duroc

Kód: 129
Akce
259 Kč –12 %
600e8fbd 6af1 4b28 8d63 3e34d45bfd19
259 Kč –12 % 229 Kč / kg
Skladem

Cena za 1kg. Váha 1ks cca 350 - 400g. Cena za 1ks cca 85,- Kč

Vepřová panenka s vepřovou pečení s kostí - řezaná do tvaru "T", kuchyňská úprava.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chlazené maso vakuově baleno. Bez lepku. Skladujte při teplotě 0°C až +4°C. Určeno k tepelné úpravě. Jednosložkový výrobek, alergeny neobsahuje. Chlazené, farma ČR, plemeno Duroc a Ušlechtilé bílé

Naše domácí prasata chováme v přirozeném prostředí. Výkrm našich domácích prasat probíhá o dva měsíce déle než je běžné u velkovýkrmen. Používáme krmné směsi z vlastní produkce s důrazem na vyvážené složení stravy. Při dokrmování nechybí pivovarské mláto. Snažíme se o optimální poměr masa a tuku, protože tuk je nositelem chuti. Prasata po porážce necháváme 5 dní ve visu „vyvětrat“ pro ještě vyšší kvalitu masa.

Domácí prase je v nákupu dražší za kilogram, ale díky menšímu množství vody v mase je cenově na úrovni běžných prasat.

Něco o našich plemenech

Bílé ušlechtilé prase je mateřské plemeno původem z Anglie, kde vzniklo na základě křížení několika kontinentálních i mimokontinentálních prasat. Koncem 18. století se dovážela čínská, siamská, neapolská a portugalská prasata pro zlepšení ranosti a tučnivosti.

Durocké prase má lepší parametry v reprodukci než ostatní plemena prasat. Vyznačuje se dobrou růstovou schopností a tvorbou svaloviny. U tohoto plemene je možno vykrmovat zvířata do vyšších porážkových hmotností, aniž by došlo k zhoršení kvality masa.

Plemeno Duroc vzniklo v USA. Vyšlechtěno bylo z původních červených prasat křížením s červenými guinejskými, španělskými a portugalskými prasaty.
Toto plemeno vzniklo kolem roku 1860.
  

Doplňkové parametry

Kategorie: Maso
Hmotnost: 0.4 kg